NaturaClinic - Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej w Zduńskiej Woli
+48 798 200 967
naturaclinic.kontakt@gmail.com
Ul. Spacerowa 23
98-220 Zduńska Wola
08:00 - 19:00
Pn - Sb

Terapie

Liczne badania naukowe przeprowadzone na przestrzeni lat pokazują, że każda komórka żywego organizmu wytwarza fale elektromagnetyczne w ściśle określonych przedziałach częstotliwości. Fakt ten stał się fundamentem terapii biorezonansem magnetycznym.

Każdy grzyb, bakteria, pasożyt czy inny patogen posiada swoje ściśle określone częstotliwości. Poprzez zastosowanie biorezonansu można szybko wykryć konkretne patogeny w organizmie pacjenta. Dzieje się tak, gdyż drgania o innych częstotliwościach niż wibracje ciała ludzkiego są natychmiast wykrywane przez urządzenie biorezonansowe. Następnie można podjąć odpowiednie kroki, aby zdiagnozowane patogeny skutecznie zlikwidować. Istotą działania terapii biorezonansowej jest aktywne działanie falami elektromagnetycznymi o określonej częstotliwości generowanymi przez specjalistyczne urządzenie na chemiczne połączenia w makromolekułach patogenów, czyli wprowadzanie je w drgania o określonych częstotliwościach. W wyniku tego dochodzi do zerwania chemicznych połączeń, czyli do śmierci patogenu, który jest następnie samoistnie usuwany z ciała pacjenta.

Terapia biorezonansem najnowszej generacji Trikombin, w który wyposażony jest gabinet NaturaClinic, jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia pacjentów. 

Tylko w Trikombinie® nie mamy do czynienia ze szkodliwym polem magnetycznym. W trakcie działania urządzenia ani przez sprzęt, ani przez pacjenta nie przepływa prąd sieciowy. Jest to innowacja, która daje możliwość przeprowadzania terapii u pacjentów z rozrusznikiem serca, osób starszych oraz najmłodszych dzieci. 

Skuteczność terapii przeprowadzanych przy użyciu Trikombin ®-u jest od 5 do 21 razy wyższa w stosunku do dotychczas używanych urządzeń.

Trikombin to pierwsze urządzenie na rynku, pracujące z wykorzystaniem występujących w rzeczywistości u człowieka częstotliwości (frekwencji), dzięki czemu terapia daje często natychmiastową ulgę, nawet przy ostrych schorzeniach.