NaturaClinic - Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej w Zduńskiej Woli
+48 798 200 967
naturaclinic.kontakt@gmail.com
Ul. Spacerowa 23
98-220 Zduńska Wola
08:00 - 19:00
Pn - Sb

Biorezonans Trikombin

Trikombin® to nowoczesne urządzenie do biorezonansu, które wyróżnia się na tle innych aparatów na rynku innowacyjnymi funkcjami i chronionymi patentami, najwyższą skutecznością oraz zaawansowanym systemem pomiarowym.

Skuteczność terapii przeprowadzanych przy użyciu Trikombin®-u jest od 5 do 21 razy wyższa w porównaniu do dotychczas używanych urządzeń. Urządzenie wyposażone jest w największy znany do tej pory zakres częstotliwości: od 0,000001 Hz do 36 MHz. Dla porównania: klasyczne urządzenia biorezonansowe działają w zakresie od 1 Hz do 250 kHz! Urządzenie jest w stanie wychwycić nieprawidłowości w funkcjonowaniu organów nawet na poziomie komórkowym i z największą precyzją określić przyczyny powstałych dolegliwości.

Tylko w Trikombinie® nie mamy do czynienia ze szkodliwym polem magnetycznym. W trakcie działania urządzenia ani przez sprzęt, ani przez pacjenta nie przepływa prąd sieciowy. Jest to innowacja, która daje możliwość przeprowadzania testów oraz terapii u pacjentów z rozrusznikiem serca, osób starszych, noworodków, a nawet u kobiet w ciąży.